Эко-ініціатива

Що ми робимо: Проект діє в трьох паралельних напрямках. По­перше, ми привертаємо увагу до гострих екологічних проблем в нашому місті та доносимо до людей інформацію чому варто сортувати сміття. По­друге, ми налагоджуємо співпрацю з місцевим бізнесом, заохочуємо їх до сортування/утилізації сміття та встановлюємо у їхніх підприємствах відповідні контейнери. Виручені кошти з проекту, ми залучаємо на інші соціальні проекти, на зразок “Добрий Сусід”. По­третє, ми організовуємо щомісячні суботники по прибиранні парків та публічних місць.

 

Як можна долучитися: Якщо вам цікава тема збереження навколишнього середовища і ви маєте бажання зробити наше місто чистішим, запрошуємо долучитися до нашої ініціативи. Ви можете допомогти нам вести PR кампанію, організовувати семінари/події для пропаганди збереження навколишнього середовища, влаштовувати та координувати прибирання парків, налагоджувати співпрацю з місцевим урядом у екологічних питаннях, моніторити використання коштів виділених на еко­напрямки у м. Краматорськ.

 

Відповідальні за програму: Слав`янська Анастасія тел. 063 550 26 72 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

 

З питаннь соціального підприємництва: Дорохов Микола тел. 066 609 02 56 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.