Конкурс проектів соціальної відеореклами «Чесність починається з тебе»

 

Американські Ради з міжнародної освіти в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві із Міністерством освіти і науки України, компанією Майкрософт Україна, компанією Антиплагіат та Могилянською школою журналістики оголошують Відкритий всеукраїнський студентський конкурс проектів соціальної відеореклами «Чесність починається з тебе».

Про конкурс:

Конкурс проводиться з метою інформування академічної та освітньої спільнот, абітурієнтів, учнів та їх батьків, а також широкого суспільного загалу щодо поняття академічної доброчесності через створення соціальної реклами, яка озвучує та закріплює безумовні (фундаментальні) норми розвиненої академічної спільноти: моральність, чесність, відповідальність, свідомий підхід до навчання та вибору професії.

Участь у Конкурсі мають право брати будь-які особи, які на момент проведення Конкурсу навчаються у закладах вищої освіти України будь-якої з форм навчання без обмежень щодо віку, статі, гендеру, сексуальної орієнтації чи віросповідання.

Запрошуємо студентів закладів освіти України (університетів, інститутів, коледжів, технікумів, училищ та ін..) долучитися до конкурсу, створивши соціальний відеоролик, який мотивуватиме до відповідального, чесного навчання, відображатиме важливість якісної освіти у сучасному суспільстві та неприпустимість толерування випадків недоброчесності (списування, плагіату, хабарництва та ін..) в рамках академічного процесу.

Переможці отримають преміі: 1 місце – одна премія у розмірі 15 000 грн. 2 місце – дві премії у розмірі 10 000 грн кожна. 3 місце – три премії у розмірі 5 000 грн кожна. Переможець номінації глядацьких симпатій (Youtube голосування) – цінні призи від партнерів конкурсу.


 

Дедлайн подачі заявки

25 листопада 2016 р.

Веб-посилання

www.saiup.org.ua/nashi-novyny/konkurs-proektiv-sotsialnoyi-videoreklamy-chesnist-pochynayetsya-z-tebe/

Категорія

Конкурси

Дисципліна

Громади, Гуманітарні науки,Дизайн, Журналістика, Комунікації,Культура, Література, Мистецтво,

Освіта, Права людини, Реклама,Соціальні науки, Суспільство

Географія

Україна

Організатор

Американські Ради з міжнародної освіти, Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP

Винагорода

1 місце – 15 000 грн; 2 місце – дві премії по 10 000 грн; 3 місце – три премії по 5 000 грн; цінні призи від партнерів конкурсу

E-mail

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Читать электронный журнал Космополитен, Бурда и другие.